Chciałbyś poprawić swój język angielski?

Teraz masz niepowtarzalną szansę.
Tylko wyobraź sobie jak wspaniale byłoby biegle posługiwać się językiem angielskim:

- znać praktycznie wszystkie słowa,
- rozumieć bez problemu wiadomości BBC,
- oglądać filmy w kinie nie czytając tekstów.

Jak to by było czytać książki w oryginale, gazety i portale zagraniczne, poszerzeć swoją wiedzę w oparciu o źródła.

Oczywiście nie chcemy przekonywać Cię do tego, że to zapewni Ci lepszą pozycję w życiu, umożliwi znalezienie lepszej pracy, otworzy przed Tobą nowe perspektywy.

Nie będziemy też mówić, że sytuacja na rynku pracy jest ciężka, że nauka języka angielskiego jest teraz podstawową kwestią w skutecznym konkurowaniu na rynku pracy, ani o tym, że aby w pełni skorzystać z perspektyw jakie daje wejście do Unii Europejskiej konieczna jest znajomość języka, a w szczególności najbardziej popularnego języka jakim jest angielski.

Zapraszamy Cię natomiast do skorzystania z darmowego systemu do nauki on-line.

Nie myśl tylko, że już sam fakt korzystania z serwisu zapewni Ci znajomość języka. Na pewno natomiast ułatwi zachowanie systematyczności w nauce, poprawiając jednocześnie jej efektywność.

Nie wybrażaj sobie, że w ciągu miesiąca będziesz mówił jak Anglik czy Amerykanin :), ale na pewno będziesz o wiele bliżej tego niż obecnie, Twój angielski będzie po prostu lepszy, a dalsza nauka angielskiego stanie się przyjemnością.

Przyjmij gratulacje!

Jeśli dotarłeś do tego miejsca to znaczy, że teraz decydujesz się na najlepsze rozwiązanie, które poprawi Twój angielski, ułatwi Ci naukę oraz w przyszłości otworzy okno na świat.


ZAREJESTRUJ SIĘ !

PO CO SIĘ REJESTROWAĆ ?
Rejestrujesz się po to, abyś mógł posiadać indywidualny login i hasło, żeby system pamiętał, jakich słówek już się uczyłeś.
Zaraz po rejestracji otrzymasz maila z prośbą o jej potwierdzenie (link, który musisz kliknąć, aby aktywować swoje konto).
Portal ma pomóc Ci w szybkim opanowaniu nowego słownictwa.


ZAREJESTRUJ SIĘ !